Reviews van deze auteur (115473)

Huurders wakker worden.

Review over Casade

Aan alle 2900 huurders / leden van Dakenstroom,

Jarenlang hebben wij — Niels en ik — ons ingezet voor uw belangen. We hebben gewaarschuwd, uitgelegd, gestreden. Maar velen van u kozen ervoor om ons niet te geloven. Te makkelijk was het om de woorden van Casade en Dakenstroom voor waar aan te nemen.
En nu is het zover. Op de ledenvergadering van Dakenstroom 8 oktober 2025 is besloten dat de bypass uit uw meterkast wordt verwijderd. Wat dat betekent? Heel simpel: huurders met een dubbele meterkast krijgen straks geen stroom meer teruggeleverd aan hun eigen meter. Uw “zonnestroom in natura” verdwijnt – samen met de beloften van Dakenstroom.
Casade en Dakenstroom hebben u glashard in de maling genomen.
Er waren 27 leden aanwezig op de vergadering. 27 van de 2900. Dat zegt eigenlijk alles.
U had invloed kunnen uitoefenen. U had kunnen luisteren. U had kunnen komen. Maar nee — liever vertrouwen in mooie praatjes dan in mensen die het ongemakkelijke zeggen.
Nu zit u op de blaren. En geloof me: dat is niet de schuld van Casade of Dakenstroom alleen. U heeft het zélf laten gebeuren.
Veel succes met Dakenstroom — en met de fooi waarmee u nu wordt afgescheept.

Met vriendelijke groet,

Sterke punten
Ze zijn zeer sterk en het manipuleren van huurders.

reacties:

Review: opheffen Casade - leidraad voor huurders

Bericht aan afzender van review over Casade:

Beste schrijver van het bericht onder de naam Toezicht Huurdersbelangen,

Dank voor het delen van uw uitgebreide en duidelijke bevindingen met betrekking tot woningcorporatie Casade. Uw analyse en oproep tot gezamenlijke actie zijn waardevol en belangrijk voor huurders die zich onvoldoende gehoord voelen.

Omdat iedereen deze naam kan gebruiken, zou ik graag rechtstreeks met u in contact komen om nader kennis te maken en eventueel samen te werken of informatie uit te wisselen.

Zou u zo vriendelijk willen zijn om contact met mij op te nemen,
via mail of uw telefoonnummer

Met vriendelijke groet,
Patrick

Review: De stichting Casade opheffen

Onderwerp: Samenwerking gezocht m.b.t. Casade – gezamenlijk optreden als huurders

Beste Antoon,

Via deze weg wil ik graag contact met je opnemen in mijn hoedanigheid als medehuurder binnen het werkgebied van stichting Casade. Gezien de groeiende zorgen over het structureel disfunctioneren van Casade en het daarbij horende SHC, ben ik op zoek naar andere huurders die samen met mij willen optrekken richting de relevante toezichthoudende instanties.

Ik zou graag met je in contact komen – telefonisch of via e-mail – om te verkennen hoe we gezamenlijk een vuist kunnen maken. Zoals je wellicht ook hebt gemerkt, worden klachten door huurders over Casade al jaren onvoldoende serieus genomen door instanties zoals SHC, klachtencommissies of zelfs gemeenten. Deze partijen lijken niet objectief te opereren en hebben weinig oog voor de ernst van de situatie.

Review: Corrupte organisatie

Onderwerp: Verzoek tot contact i.v.m. situatie Casade

Beste Gerard de Kok,

Graag kom ik met u in contact als medehuurder binnen het werkgebied van stichting Casade. Ik ben op zoek naar betrokken huurders om gezamenlijk op te treden tegen de structurele misstanden binnen Casade en de daaraan gelieerde Huurdersbelangenvereniging SHC.